הנכדה, כיום בת 19, התלוננה במשטרה וסיפרה כי סבה נהג לאנוס אותה מאז שהייתה בת 11. לפי החשד, הוא נהג לבצע את המעשים בביתו בירושלים. כמו כן נבדק חשד שפגע בבנות משפחה נוספות

גבר בן 76 נעצר היום (ג') על ידי משטרת ירושלים בחשד לביצוע עבירות מין קשות, כולל אונס, בנכדתו מאז שהייתה בת 11. המעצר התאפשר לאחר שהנכדה, כיום בת 19, החליטה לעצור את מסכת השתיקה הארוכה סביב המעשים והגישה תלונה במשטרה.החשוד שעובד כחזן בבית כנסת נעצר כאמור היום והובא לחקירה, שממנה עלה כי במהלך הביקורים של הסב בביתה של בתו בירושלים בשבתות ובחגים הוא נהג, לפי החשד, להיכנס לחדרה של נכדתו בשעות הלילה ולבצע בה את זממו. במסגרת החקירה קשר עצמו החשוד לעבירות המיוחסות לו וכן נבדק חשד כי פגע בבני משפחה נוספות.

צוות חקירה מיוחד הוקם בעקבות התלונה ועל רקע החשד שישנן עוד קורבנות. מחר יובא הסב להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים.

נעצר חשוד במעשים מגונים בבני ברק

בבני ברק נעצר אלעזר כהן, תושב בני ברק בן 55, לאחר שקטינים מהעיר התלוננו שהוא ביצע בהם מעשים מגונים. הוריהם של הילדים, בני 9 ו-10, הגישו תלונות במשטרה כבר בשבוע שעבר אולם רק לאחר מעצרו של כהן הפכה החקירה הסמויה לגלויה. לטענת המשטרה, ככל הנראה יש קורבנות נוספים שטרם התלוננו ולכן החליטו לפרסם את תמונתו של החשוד כדי שנפגעים נוספים יוכלו להגיש תלונות.

בדיון שהתקיים הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב הכחיש כהן את המעשים המיוחסים לו, אך הודה בכך שיש לו קשרים עם קטינים. סנגורו טען כי מרשו מוטרד על ידי קטינים בטלפון ודרש שהמשטרה תבחן אפשרות שמדובר בתלונת שווא. עד כה נאספו תלונות של ארבעה ילדים, אולם במשטרה בטוחים שיש קורבנות נוספים. "אני מעריך שיהיו מתלוננים נוספים מאחר והחשוד קושר את עצמו בחקירה לקטינים נוספים", הסביר נציג מרחב דן בבית המשפט.

 השופטת חיותה כוחן-עומר האריכה את מעצרו של כהן בחמישה ימים וקבעה כי "קיימת תשתית ראיתית המבססת חשד סביר". על פי החשד, כהן היה מפתה בדרכים שונות את הילדים להגיע עמו למקום מסתור בבני ברק ושם היה מבצע בהם את זממו.

משטרת ישראל מבקשת מהורים, שחושדים כי ילדיהם גם נפלו קורבן למעשי החשוד, להגיע ולהתלונן במחלק אלימות במשפחה במרחב דן.


מקור: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4888749,00.html