הרב חשוד כי בעת שלימד במוסד החינוכי, הוא ביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בתלמידיו הקטינים. לטענתו, מדובר בעלילת דם שמקורה בתביעה שהגיש נגד המוסד החינוכי בו לימד. בית המשפט האריך את מעצרו בארבעה ימים

הרב חשוד בביצוע עבירות מין בתלמידים במוסד התורני

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (חמישי) בארבעה ימים את מעצרו של רב שנחשד בביצוע מעשה סדום בקטין מתחת לגיל 14, ובמעשה מגונה בקטין עד גיל 16, בעת שלימד במרכז תורני מוכר במרכז הארץ. עם מסירת החלטתו אמר השופט ירון גת כי "יש לחקור קטינים נוספים אשר קיים חשד שהיו קשורים לעבירות נוספות של הרב".

המרכז התורני שבו לימד הרב הגיש תלונה למשטרה לאחר שנחשד שביצע מעשים חמורים באחד התלמידים, מה שהוביל למעצרו אתמול. עורכי דינו של הרב, ירון טבצ'ניק ואסף כהן, טוענים כי היחסים בין הרב לאותו המוסד כוללים היסטוריה של תביעות הדדיות ישנות, שמעלות בסימן שאלה את התלונה ומעצרו של הרב. לטענתם, המוסד, שפיטר את הרב לפני כשנה וחצי, מנסה לעודד את הרב לבטל את התביעה האזרחית שאותה הגיש עם פיטוריו. עוד הוסיפו עורכי הדין כי עיתוי הגשת התלונה תמוהה במיוחד, שכן בימים אלה מגישים הצדדים את התצהירים לתביעה.

עו"ד אסף כהן, אמר בתום המשפט כי "כבר בדיון ניתן היה לראות את ההתנהלות הקלוקלת של המשטרה. עסקינן בתלונת שווא שהוגשה עקב סכסוך אזרחי גדול שמתנהל בימים אלו בבית המשפט. לדידי מדובר בטענות בעלמא ובכל אופן אני סובר שבדיון הבא החשוד ישוחרר".


מקור: http://news.walla.co.il/item/2890910